Kontakt i współpraca

Jestem otwarty na współprace przy testowaniu produktów kulinarnych i lokali gastronomicznych. W grę wchodzą także inne formy współpracy np. konkursy lub promocja – jeśli propozycja będzie konkretna i uczciwa na pewno chętnie ją rozważę. Mam kontakt z innymi osobami zainteresowanymi kuchnią nie tylko przez blog i facebook,ale także przez fora kulinarne.
Składając propozycję współpracy pamiętaj,że:

  1.  Jeśli poprosisz mnie o recenzję produktu lub lokalu będzie ona szczera i zgodna z moim gustem. Nie waham się pochwalić gorąco,jeśli coś jest ponadprzeciętne, oryginalne, widać,że włożono w to pomysł i serce. Jeśli coś będzie przeciętne lub niedobre – taką dostanie  opinię. Recenzja jest odbiciem mojego smaku i gustu, ale zawsze staram się,aby była obiektywna. Mój język jest często zabarwiony nieco ironią i humorem, przez co teksty są chętniej czytane,ale zawsze trzymam się zasad kultury i języka polskiego.
  2. Niechętnie podchodzę do gotowych produktów „z torebki”, takich które zawierają większość tabeli Mendelejewa. Mogę się nie zgodzić z góry na recenzowanie takich produktów.
  3. Nie znam się na produktach typu kosmetyki, parafarmaceutyki, gumy do żucia…
  4. Ważnym elementem jest wzajemny szacunek, realne warunki i oczekiwania. Wypełnianie złożonych zobowiązań powinno być standardem.

Zapraszam do kontaktu, pisz na: wspolpraca ( at ) najsmaczniejszy.com.pl

Print Friendly, PDF & Email

4 thoughts on “Kontakt i współpraca

  1. Bardzo spodobał mi się ten blog, ponieważ ja, również pasjonuję się gotowaniem.
    Jestem pewna, ze niebawem wypróbuję niejeden z tych przepisów 🙂

  2. Dzis o godz 16.30 nie ugoszczono mnie mowiac ze wszystkie miejsca sa zarezerwowane nie majac zadnej ochoty zorganizowac jakies wolne miejsc(choc takowe byly?!)Mialam wrazenie ze ja i osoba towarzyszaca mozemy dodac dla mlodej kelnerki zbyt duzo dodatkowej pracy…..a szkoda bo przyjechalam ponad 2tys km

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.